SİBER İÇERİK YÖNETİMİ

"Birini etkilemek kolaydır; zor olan bu etkiyi sürdürmektir"
Bir işletme medyanın bilgilendirme olanaklarından ve etkisinden yararlanmak amacındaysa mutlaka rekabeti düşünüyordur. Medya diğer tüm reklâm ve iletişim araçlarına oranla daha derinden ve uzun süreli etkiler; kişiseldir, anlamlıdır. Bunu bilen bir işletme müşterisine sadece bir şey söylemekle kalmaz; aksine onu ikna eder.

İçerik kalitesi, inandırıcılığı ve kolay anlaşılırlığı tüm hedef kitleler için aranması gereken temel niteliklerdir. Bu yüzden sadece medya kuruluşları değil; her geçen gün daha çok firma ve kurum jurnal kaliteye yatırım yapıyor.

klikmedya'nın kurumsal gazetecilik yönetimindeki mantığı ve motivasyonu, yaşayan bir içerik yapısı oluşturmak, bunu geliştirmek ve hedef kitle ihtiyaçları doğrultusunda kalite standardını yükseltmektir.
Dijital okumak dijital yazmak
Web içeriğinde hangisi önce gelir? Okumak mı yazmak mı? Bir dijital içeriğin okunması önceliklidir; evet. Çünkü içeriğin amacına ulaştığı, anlam bulduğu, iletişime geçtiği ve etkileşim yarattığı yer okuma sürecinin kendisidir. Okuma bu kadar önemli de, dijital içeriğin üretilmesi, yazılması ve okumaya uygun tasarlanması önemsiz mi?
» devamı için tıklayın
kurumsal yayıncılık | siber içerik yönetimi | siber içerik üretimi | neden klikmedya? | hazırlanan siber yayın türleri | kimiz biz
© 2007 copyright klik medya