"Var olmak susamadan içmek gibidir." Jean Paul Sartre
Yeni bir dünyada yaşıyoruz, biliyoruz! Evren sayısallaşıyor, biliyoruz! Sanal hayatın aktığı bir yön var, biliyoruz! İlişkiler yeniden tanımlanmalı, yorumlanmalı, yaratılmalı, biliyoruz! Gazeteci de, kod yazarı da, bilimkurgu yazarı da ressam da “bilginin” peşinde, biliyoruz. Bugünün bilgisi, yarının bilgisi, insanların bilgisi, biliyoruz! Bu dünyada yaşamak artık, susamadan içmek gibi, biliyoruz!

klikmedya, yeni medyanın, kliklerle yaşayan medyanın büyüsünü ve etkisini tanır. klikmedya bilgilendirir, ikna eder, eğlendirir, kalıcı etkiler yaratır. Kurumsal yayıncı olarak yeni medyanın bu etkisini ve büyüsünü markanızın yararına kullanmanın ipuçlarını biz veriyoruz.

Yayıncı kuruluş verdiği hizmetin etkinliğinin kanıtlamak zorundadır. Klikmedya, çevrimiçi (online) medyanın ölçüm araçlarıyla etkinlik denetimi yapar. Çünkü kurumsal iletişim çok farklı alanlarda farklı etkiler bırakır. Bu etkiler tümüyle belirlenmeli, sonuçları değerlendirilmelidir. İçerik etkisi, imaj, izlenim, tüketim alışkanlıkları, internetteki ziyaretçi sayısının satın alımı gerçekleştiren sayıya oranı gibi pek çok kıstas etkinlik ölçümünün içindedir.
Dijital okumak dijital yazmak
Web içeriğinde hangisi önce gelir? Okumak mı yazmak mı? Bir dijital içeriğin okunması önceliklidir; evet. Çünkü içeriğin amacına ulaştığı, anlam bulduğu, iletişime geçtiği ve etkileşim yarattığı yer okuma sürecinin kendisidir. Okuma bu kadar önemli de, dijital içeriğin üretilmesi, yazılması ve okumaya uygun tasarlanması önemsiz mi?
» devamı için tıklayın
kurumsal yayıncılık | siber içerik yönetimi | siber içerik üretimi | neden klikmedya? | hazırlanan siber yayın türleri | kimiz biz
© 2007 copyright klik medya